Październik 10

Piwa Regionalne Olsztyn

W dniu dzisiejszym udało mi się w końcu zawinąć do nowego (hmmmm w sumie to już średnio nowego)  sklepu  pt. „Piwa Regionalne”…

Ogólne wrażenie: sporawo tego mają. Ceny bardzo ładne zwłaszcza, że widziałem te same marki w Raście w Alfie i były o 40% (!!!!) droższe. Parę ciekawych wynalazków nabyłem np. Browar Czarnków i piwo Proletariackie. W każdym razie parę nowych wpisów na blogu niedługo się pojawi 🙂 No i widziałem parę znanych już marek typu Delirium Tremens czy pełny przekrój piw czeskich.

Ubaw miałem jak zobaczyłem, że gość wystawia paragony przy pomocy oprogramowania zwanego SOOT 🙂 Nie pracuję już w KJM z 10 lat ale fajnie zobaczyć, że chłopaki dalej sobie radzą na rynku. W sumie u nich uzyskałem pierwsze, poważne, szlify informatyczne (pozdrowienia dla WojtkaK) … ech … dawne czasy.

Krąży już plota po mieście że niedługo otwiera się drugi sklep o tym profilu ale bliżej centrum … Niestety „Piwa Regionalne” chyba zdecydowanie są nastawione na „nocnych smakoszy” z okolicznych osiedli co widać było po klienteli… zdecydowanie były to osobniki poniżej 35 lat i sami faceci. No i jak dla mnie niestety zupełnie nie po drodze w celu zaopatrzenia piwniczki.

Podsumowując: pozytywnie bo i w sklepie cały czas była kolejka więc pewnie się wybiją a przynajmniej może ugruntują ciut na rynku opinię że pić należy dobrze a nie dużo … no i że świat piw nie kończy się na Lechu, Tyskim czy Żywcu.


Tagi:
Copyright © 2009. All rights reserved.

Opublikowano 10/10/2009 przez Jerzy Mackiewicz in category "Piwka

1 COMMENTS :

  1. By lucyna on

    Witam 🙂 polecam sklep Kraina piw regionalnych i alkoholi >Olsztyn – Jaroty ul.Janowicza 4a .Mają szeroką gamę piwek smakowych . Mniammniam . Mnie przypadło do gustu Jagodowe,Czekoladowe,Greifrutowe, i wiele innych .Pozdrawiam :)Lucyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.