grudzień 29

Krombacher Weizen

Niemiecki wynalazek, którego nawet udało mi się znaleźć w olsztyńskim sklepie… Alko 5,3%

Kolor… norma, przejrzystość… norma, piana… duża – szybko złazi do kożuszka więc też norma 🙂 Zapach – norma, smak … norma, nagazowanie… w okolicach Paulanera czyli też w normie. Hmmm tak w sumie to chyba trafiłem na idealnie normalne pszeniczne piwo 😛 Chyba coś jest na temacie bo napisałem dwa zdania a połowy piwa już nie ma a reszta znika w zastraszającym tempie 🙂 Powiem tak: jest dobrze.

Wizyta na stronie producenta… i tu wiecie co – mimo tego, że nie ma wersji w ludzkim języku to powiem wam, że w końcu ktoś zrobił stronę browaru tak jak powinna być zrobiona. Użyto flasha, ale co się rzadko zdarza, użyto go z sensem! Looknijcie na tego Waizena: jest zdjęcie, dostępne rozmiary opakowań, opis, parametry piwa wraz z wartościami energetycznymi i ilością cukru. Nawet sklep z toną gadgetów (ceny po zbóju). Fajnie zrobiono historię browaru przewijając zdjęcia na pasku z datami. Tak bujam się po tej stronie na lewo i prawo i podsumuję to krótko: SZACUN!

Podsumowując: 10/10 w tym +2 za stronę www. Piwo może nie wystaje jakoś szczególnie ale jest po prostu tak jak być powinno.

Tagi: ,
Copyright © 2009. All rights reserved.

Opublikowano 12/29/2010 przez Jerzy Mackiewicz in category "Piwka

2 COMMENTS :

  1. By Ewa on

    strona jest zrobiona w ODPOWIEDNIM jezyku. wszystko jest lepsze od angielskiego 😉
    się zastanawiam, bo nie przeczytałam wszystkich wpisów JESZCZE, czy są tu jakieś piwa, które dostały mniej niż 7 punktów? No i punkty za stronę internetową… ze względu na spaczenie zawodowe – jesteś mniej obiektywny 😛

  2. By JerzyM (Autor wpisu) on

    Przeważnie wybieram ciekawsze piwa z półek więc i siłą rzeczy raczej ciężko będzie tu znaleźć sikacze, które mają niskie oceny bo po prostu szkoda mi na nie pieniędzy. Ale mam kilka takich czekających do oceny… tylko, że się brzydzę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.